YAVRULARINI YİYEN MAHLUKLAR

Televizyonların ekranlarına çıkan sözde “din alimleri”, tarikat liderleri… tamamen iğrenç, insaniyet dışı, İslam diniyle hiç ilgisi olmayan “İslam’da erkek çocukla cinsel ilişkiye bademleme, kız çocuğuyla eğleşmeye kabaklama denir” sözleri ile kız ve erkek çocuklarını “yem olarak mahlukların önüne atıyorlar”.

Ahlak dışı, bazı cinsel duyguları motifleri kullanarak sapık yaşamlarını toplum içinde olağan duruma getirmeye çalışıyorlar.
Evlilikleri dini söylemler ile çocuk yaşa çekerek kendi ahlaksızlıklarına alan açıyorlar.
Çocuğu, Annesi, kardeşi, eşinin annesinden… dini söylemleri kaynak göstererek tahrik olduklarını söyleyen “yaratıklar” bu sapık duygularını TV ekranlarında dile getiriyorlar. Toplum içinde bu iğrenç duygularını olgunlaştırmaya çalışarak aile değerlerini ortadan kaldırmayı amaçlıyorlar. İnsanları madden ve maneviyat olarak yalnızlaştırıp dini duygularını kullanarak tuzaklarına çekmeyi hedefliyorlar.
Diyanet içerisine sızmış imamlar, tüm tarikatlar, Kuran kurslarının müfredatını devlet belirlemeli, yine devlet kurumları tarafından denetlenmelidir. Örneklerini biraz sonra vereceğim son iki yıl içerisinde birçok İmam, Din öğretmeni, Şeyh ve tarikat liderleri çocuklara cinsel tacizden tutuklandı. Birçoğu hala çocukların 03, 06, 09 yaşında evlendirilmelerini dine bağlamaya, bademleme, eğleşmeye kabaklama’ya ayet uydurmaya çalışıyor.  Bunu meşrulaştırmak için kurdukları tarikat ve cemaatler içinde dini duyguları kullanıyorlar.  Dini bilgisi, bilimsel öngörüsü zayıf olan çevrelerde “para vereceğim” dense yapmayacaklarını “cennete gideceğine, dini terfi alacağına” inanarak yapıyorlar olanları ibretle izliyoruz.
§ Bursa’da sözde şeyhin cennetin kapılarına yaklaştırdığı gerekçesiyle müritleri ve onların eşleriyle cinsel ilişkiye girmesi uzmanları bile dehşete düşürdü.
§ Konya’da dini bir grupta kendisini şeyh olarak tanıtan S.I. aralarında çocukların da bulunduğu 7 erkeğe cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.
 
§ İstanbul Kağıthane’de Okul müdürü tarafından defalarca cinsel istismara maruz kaldığını iddia eden 6. Sınıf öğrencisi M.C.S., ilaç içerek intihara kalkıştı. 
§ Konya’nın Akşehir ilçesi Sorkun Mahallesi’nde bulunan Mescit Cami’de Kur’an Kursu’na giden bir kız öğrenci, kurs hocası olan cami imamı tarafından cinsel tacize uğradı.
 
BU SAPIKLIK NASIL YAYILIYOR?
§ Müslim Gündüz: Anne ve kız kardeşin kolu bacağı tahrik eder.
§ İhsan Şenocak: Genç kayınvalide olan kadınlar şehvet uyandırır.
§ Nurettin Yıldız: (Sosyal Doku Vakfı Başkanı ilahiyatçı) 6 yaşındaki kız evlenebilir.
§ Saklı Gerçekler programında Saffet Umul: Sakal bırakmayan erkeği kadın zannedersin, başka düşünceye girersin!
NASIL TOPLUMA YAYILIYOR
§ Adana da 4 yaşındaki küçük kıza tecavüz 
§ Afyonkarahisar’da karın ağrısı şikayetiyle hastaneye götürülen 11 yaşındaki kız çocuğu, 2,5 aylık hamile çıktı.
Çok iğrenç bulduğumdan bu örnekleri çoğaltmayacağım.
Devlet, sosyal sorumluluğu gereği tüm insanların güven içinde yaşamaları, eğitimleri, barınmaları, hayatlarını idame ettirmelerinden… Sorumludur.
Çocuğa hakları anaokullarında, kreşlerde ve okullarda eğitim olarak verilmeli.
§ Çocuklara bedenlerinin duygularının kendilerine özel olduğunu öğretmeli. Aile içinde ve dışında kimin bedenlerinin nerelerine kadar nasıl dokunabileceklerini öğretmeli.
§ Çocukların kendilerine dokunulmasını istemedikleri halde dokunanları kime nasıl şikâyetçi olacaklarını öğretmeli.
§ Şikâyetleri dikkate alarak güven vermeli.
Cinsel bilgi okul çağlarında tüm öğrencilere bilimsel olarak öğretilmelidir. Kız çocuğunun cinselliğini yaşama yaşı, evlenme yaşı, erkek çocuğunun cinselliğini tanıma ve evlenme yaşı evrensel değerler üzerinden eğitim olarak devlet tarafından verilmelidir.
Yazının içeriğinden şu yanılgıya düşmeyelim. İmam, Şeyh, Kuran Kursu Öğretmenleri, Cemaat liderleri dışında bu tür sapıklıklar olmuyor mu?
Elbette oluyor!
Buralar eğitim kurumları, sapıkların sözde eğitimci oldukları için öne çıkarmak o karanlık gölgeleri devletin temizlemesi gerekiyor.  Bu kurumlarda din eğitimi altında din ile ilgisi olmayan “İslam’da erkek çocukla cinsel ilişkiye bademleme, kız çocuğuyla eğleşmeye kabaklama denir” öğretisi yayan sapık zihniyetli bazı eğitimciler bu alanlardan temizlenmedi mi, bu bilgi toplumda doğru bilgi olarak yayılırken daha çok sapık zihniyetler ortaya çıkar.  
Bu alanlarda devlet çocuklarımızı güven içerisinde, bilimsel eğitim ile buluşturduğunda, eğitimli toplum içerisinde bu sapıkların yaşam alanı daralacak, mahlûklar azalacak.
Aslı olmayan söylemler ile dini kullanan sahte tarikat liderlerine karşı çok güzel söylenmiş bir söz:  
 “İslam’da erkek çocukla cinsel ilişkiye bademleme, kız çocuğuyla eğleşmeye kabaklama denir” buna karşı Ayşegül Grabl: Çocuklarınızı tarikatların ulaşamayacağı yere saklayın. (Ayşegül Grabli)

Hadi hayırlısı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir